Про компанію

ТОВ «СЦ Електротехнолюкс» з 2000 року спеціалізується на ремонті електродвигунів і зварювального устаткування. Багаторічний досвід дозволяє нам проводити терміновий і капітальний ремонт відповідно до промислових стандартів, застосовуючи при цьому передові методи контролю якості виконуваних робіт. Наші фахівці постійно використовують новітні технології для ремонту електроустаткування.

Електротехнолюкс вийшов на ринок у 2000 році

Ремонт електродвигунів, як сервіс, вимагає постійного вдосконалення технологій, матеріалів. Стабільна робота при насиченому ринку рішень по ремонту електродвигунів здійснюється на базі власного виробництва, залучення інженерів і робітників в виробничий цикл.

Логотип сервісного центру ЕлектроТехноЛюкс

У нас в наявності сучасна технічна база — новітні сертифіковані електротехнічні матеріали і технології світових брендів. Який би агрегат не був — ми завжди в курсі: як максимально якісно і в строк відремонтувати електродвигун.

Перегоріла обмотка? Димить статор? Звертайтеся!

Великий виробничий досвід і кваліфікація співробітників нашого підприємства дозволив домогтися високої якості ремонту практично будь-якого електродвигуна: ліфтових, однофазних, кранових, загального призначення, тягових, крокових і вибухозахищених. Маючи такий багаж знань, ми повертаємо до життя обмотки і ротори, які виглядали безповоротно втраченими.

У нашому розпорядженні створена нами унікальна кваліфікована база схематики електродвигунів і трансформаторів.

Якщо ваш двигун був неправильно намотаний, а шильд з характеристиками відсутній, ми відновимо початкові обмотувальні дані і схему.

Ми консультуємо з усіх питань експлуатації електродвигунів. Якщо у вас виникла "нештатна" ситуація, набирайте 258-96-20 і ми дамо вам кваліфіковану пораду.

На електрообладнання, що вийшло з капітального ремонту надається

ГАРАНТІЯ від 3 до 12 місяців

Ми можемо забрати згорілий електродвигун або трансформатор у вас і повернути після ремонту.

Ми пропонуємо довгострокову співпрацю і гарантуємо найвищу якість при реальних цінах.

Високоякісний капітальний ремонт електродвигунів в Києві доступний і рентабельний!

Сервісний центр по ремонту електродвигунів та зварювального обладнання за роботою.